1499 € bedelle şirket kurulumunuzu yapıp, çalışma ve oturma izinlerinizi de alarak, Karadağ’da, dilediğiniz ticari faaliyetlere hemen başlamanızı sağlıyoruz.

Şirket kurulumuzdan sonra, 5. iş gününde oturum izni başvurunuz yapıldığında size geçici bir oturum izni belgesi verilecektir.

Ek olarak, Tükiye ve diğer ülkelerde halihazırda yapmakta olduğunuz tüm ticari faaliyetlerinizde, Karadağ şirketiniz üzerinden faturala kesimi yaparaki, sadece %9 vergi ödeme avantıjına da sahip olabilirsiniz.

Bir iş veya işletme kurmak, yani Karadağ’da bir şirket kurulumu, vergi/KDV kaydı da dahil olmak üzere yaklaşık 5 iş gün sürer: bu da çok yakında AB’ye üyelik sürecini tamamlayarak bu hakkı kazanacak olan Karadağ’ı otomatik AB vergi numarası veren son ülkelerden birisi yapacaktır.

Bu durum, %9 oranındaki kurumlar vergisi ile birlikte Karadağ’ı maliyet-etkin bir çözüm veya Avrupa’da uygun bir üs arayan yabancı uyruklular için ideal bir işletme ve yatırım ülkesi haline getirmiştir.

Neden Karadağ?

  • Hızlı ve kolay şirketleşme: 5 iş günü içinde şirket tescili
  • Düşük kurumlar vergisi: sadece %9 ile Avrupa’nın en düşüklerinden biridir
  • Ödeme gerektirmeyen düşük başlangıç sermayesi
  • Maliyet etkin şirket kurulumu ve idamesi
  • Avrupa’da merkezi bir konum ve iyi bir altyapı
  • Tüm milletler için kolay vize ve ikamet seçenekleri

Bizimle bir Karadağ şirketi kurarken, kurulum ve faaliyete başlama için gerekli tüm desteği alırsınız. “Başlangıç” paketimiz, işletme tescili, KDV kaydı, banka hesabının açılması ve temel muhasebe hizmetleri ile oturma  ve çalışma izni alınması da dahil tam şirket kurulumunu içerir.

Daha önce AB ülkelerinden herhangi birine ya da Karadağ’a hiç seyahat gerçekleştirmediyseniz, ülkeye havaalanından giriş yaparken sorun yaşayabilirsiniz.  Bunu önüne geçmek için, bizim tarafımızdan size bir iş davetiye mektubu gönderilecektir.

Dilerseniz bize vereceğiniz vekelatname ile, siz hiç Karadağ’a gelmeden şirket kurulum işlemlerinizi biz gerçekleştirebiliriz.

Paket İçeriği;

  • Şirket kurulum işlemleri
  • Oturma ve çalışma izni alımı işlemleri
  • Havaalanı transferleri, konaklama ücreti ve uçak bileti pakete dahil değildir.  Müşteri tarafında karşılanacaktır.
  • Dilerseniz konaklama için rezervasyon desteği sağlayabiliriz.

Paket Fiyatı: 1499 €

Ödeme Planı: 600 € peşin, 899 Euro Karadağ’da ödeme. (Vekaletle yapılan şirket kurulumlarında, tüm ücret peşin olarak alınmaktadır.)

Bu paketimizi kullanmak için “Online Randevu” sayfamız aracılığıyla randevu alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.