KARADAĞ'DA ŞİRKET KURULUMU | OTURUM VE ÇALIŞMA İZNİ TÜM SÜREÇ
  Vekaletsiz: 5 iş Günü Karadağ Olmalısınız: Ücret: 1500 € | Peşin:900€ - Karadağ'da Ödenecek: 600€
  Vekaletle Gelmeden: 1-2 iş Günü Karadağ Olmalısınız: Ücret: 1550 € | Peşin:1000€ - Karadağ'da Ödenecek: 550€
  NOT: Karadağ'da şirket kuruluş işlemlerini ve gayrimenkul alış satış işlerini burada 10 kişilik bir ekip ile gerçekleştirmekteyiz sizlere verdiğimiz fiyat %100 güvenilir ve sorun yaşamayacağınız şirket açan firmalar içinde en ucuz fiyattır. Bu fiyatın altındaki firmalardan şirket açılışı gerçekleştirenler çok büyük sorunlarla karşılaşabilmektedir, çünkü maliyeti düşürmek adına genelde eksik belgelerle açılış gerçekleştirmektedirler . Bar ve Ulcjin de şirket açan kişiler diğer bölgeler de sorunlar yaşamaktadır bu nedenle bu iki şehirden şirket açılışı gerçekleştiren firmaları önermiyoruz. Vekalet ile açılan şirketlerde yeminli tercüman ücreti eklenmektedir o yüzden +50 € fark olmaktadır.
  FACEBOOK grubumuza katılarak referanslarımıza bakabilirsiniz.
 1. Whatsapp Numaramızdan Bize Ulaşın +382 699 01 724
 2. Vekalet ile yada vekaletsiz kuruluşta istediğiniz zaman Karadağa gelişinizi planlayabilirsiniz. İşlemlere başladığınız anda şirket başvurularınız yapıldığı için çıkacak yeni yasalar sizi etkilemeyecek.
 3. Bir Şirket ismi belirleyin (Müsaitliğini kontrol edelim), Türkiye adresi, mail adresi ve telefon numaranızı iletin.
 4. Pasaportunuzun kimlik kısmını üst sayfa ile birlikte fotoğraflayın, E-Devletten ingilizce olarak sabıka kaydını indirin. (Pasaportunuzun bitiş süresine en az 14 ay kalmış olması gerekmektedir)
 5. Üstte yazan bütün bilgileri ve evrakları bize whatsapp yada mail yolu ile iletin ve peşinat ücreti gönderin.
 6. Biz siz gelmeden önce çevirleri ve diğer belgeleri hazırlayıp randevularınızı alıyoruz böylece Karadağ'a geldiğinizde evrak işleri ile uğraşmıyorsunuz.
 7. Hava alanında ülkeye alınmama gibi yaşayabileceğiniz sorunları önlemek için size bir iş davetiyesi gönderelim. Onun çıktısını alın.
 8. Biz tüm işlemleri yaklaşık yaklaşık bir haftada hazır hale getiriyoruz siz sonrasında istediğiniz zaman Karadağ'a gelebilirsiniz
 9. Örnek evraklarınızı verdiniz 2 hafta sonra gelmek istiyorsunuz bize geliş tarihlerinizi söylemeniz yeterli
 10. Karadağ'da 5 iş günü kalmanız yeterli. Pazar akşam gelip cuma akşamı dönecek şekilde bir plan yapabilirsiniz.
 11. İlk gün şirket kuruluşunuzu tamamlamak için notere gidip şirket açılışı için yetki imzası veriyorsunuz ve şirket kuruluşu tamamlanıyor.
 12. 4-5. gün polise gidip fotoğraf çekilip parmak izi ve imza veriyoruz size kartınız çıkana kadar kimlik kartı bilgilerinizi içeren belge veriyorlar.
 13. Şirket banka hesabı açılışı ve muhasebeci kaydı işlemlerini gerçekleştiriyoruz.
 14. 15 gün sonra da oturum kartınız çıkıyor. Kartınızı size verilen belgedeki tarihten sonra istediğiniz zaman teslim alabiliyorsunuz.
 15. Eşinize ve 18 yaş altı çocuklarınıza sizin üzerinizden oturum alabiliyoruz. Kişi başı +350 €
 16. Şirketinizi Budva, Cetinje yada Podgorica'da kuruyoruz ancak en kolay işlemler yoğunluk az olduğu için Budva yada Cetinje de olmakta.
 17. Şirketinizi kurduğunuz Şehir de yada ülkedeki herhangi bir şehir de iş yapabilir, home office çalışabilie yada iş araştırması yapıp bekleyebilirsiniz.
 18. Sigorta en düşük ve muhasebeci ücreti toplamda aylık 130€ civarlarına gelmektedir.
 19. +1300 € peşin ödeyerek 1 yıllık sigorta ve muhasebeci ücretini indirimli ödeyebilirsiniz.
 20. Otel Rezervasyonunuzu BURADAN yapabilirsiniz Budva bize en yakın lokasyon.
 21. Uçak Biletinizi BURADAN alabilirsiniz. Uçuş Podgorica hava alanına olacaktır.
 22. Araba kiralamak isterseniz BURADAN işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Öncelikle şunu belirtelim Karadağ'da şirket kuruluşu her geçen gün zorlaşmaktadır, yeni kurallar gelmektedir. En son gelen kurallar ortak şirket açılacak ise %51 ve daha fazla hissesi olan ve aynı zamanda şirket müdürü olan kişiye 5 sene sonunda sürekli oturum verilecektir. Diğer ortaklar yıllık geçici alabilmektedir yani örnek verecek olursak iki ortak şirket kurdunuz %50 %50 ikiniz de sürekli oturumu almaya hak kazanamıyorsunuz. Ortak başına 350 € bir maliyet eklenmektedir 2 ortaklı bir şirketin toplam maliyeti her iki ortağın oturum ve çalışma izni de dahil 1900€ dur. 3 ortak olunca 2300€ .... İstenilen evraklar aynıdır.

Karadağ'Da eğer ev alacaksanız ve bu ev yatırımlık olacaksa kesinlikle şirket açmanızı da öneririz, çünkü alacağınız ev size sadece oturum izni verecektir çalışma izni için şirketinizin olması gerekmektedir. Karadağ'da yaşayacak ve sadece oturum size yetiyorsa ev almak mantıklı ancak Karadağ'da yaşamayacak iseniz şirket kurup ev almak daha mantıklı

Karadağ gerek coğrafi konumu gerekse medeniyet seviyesi ile Avrupa ülkelerinden farksızdır, ülkede para birimi euro'dur. Ülke AB aday ülkeler sırasında şu anda birinci sıradadır ve AB'ye her geçen gün yakınlaşmaktadır. Karadağ'da şu anda oturum ve çalışma izni almak çok kolaydır ama bu süreç her geçengün zorlaşmaktadırve yeni kurallar eklenmektedir. Bu yüzden Karadağ'da şirket kurulumu yapıp oturum ve çalışma izni almak için acele etmekte fayda var görünüyor.

Ülkede gelir vergisi oranı %9 dur bu oran bir çok ülkeden çok daha iyidir. Karadağ'da açtıınız şirket ile tüm balkanlara ve Avrupaya kolayca ihracat yapabilirsiniz. Karadağ'Da şirketler tek tipdir D.O.O. istediğiniz kadar faaliyet alanı şirkete eklenebilmektedir.Şirketinizi Budva'dan açmanızı öneririz diğer şehirlerde şirket açmak biraz daha zor olabilmektedir ve uzun sürmektedir. Budva'da açtığınız şirket üzerinden istediğiniz şehir de iş yeri açabilir iş yapabilirsiniz.

Şirketinizin aylık maliyeti sigorta ücretinize bağlı olarak değişiklik göstermektedir, en düşük sigorta ile muhasebeci ücreti toplamı 120-130€ civarı olmaktadır.

18 yaş altı çocuklarınıza ve eşinize de kendi üzerinizden oturum alabilirsiniz.Kart ücreti kişi başı 350€ dur. Burada dikkat etmeniz gereken önemli nokta bu sadece oturum olacaktır. Yani kendi adınıza şirket açtınız ve bir dükkan açtınız eşiniz orada çalışamaz bunun için eşinizi şirkete %1 de olsa ortak yapmanızı öneririz böylece eşiniz de oturum ve çalışma izni alacaktır. 18 yaş üstü çocuklarınız için de aynı şeyi öneririz. Eş ve çocuklarınıza sizin üzerinizden oturum alınacaksa gerekli evraklar, Evlilik belgesi, doğum belgesi, ikametgah, vukaatlı nüfüs belgesi hem eşinizin hem kendinizin bütün bu belgeler nüfus dairesiden alınabilmektedir. Karadağ'a ilk etapta yerleşmeyecekseniz aile için oturum almanıza gerek yoktur sizin üzerinizden dileğiniz zaman oturum alabilmektedirler.


Karadağ'da en iyi fiyatlarla Otel / Apart tutun!

Montenegro'da En Ucuz En Kaliteli Apart ve Oteller

Karadağ'da en iyi fiyatlarla Araba kirala!

Montenegro seyahati Arabasız olmaz Karadağ'da Uygun araba kirala

Montenegro Ucuz uçak bileti ara!

Karadağ'a En Ucuz Uçak biletleri

Biz Kimiz

Karadağ'da şirket kurulumu, oturum ve çalışma izini alma işlemlerinizi buranın en güvenilir firmasıyle ortaklaşa çalışarak yapmaktayız 10 kişilik ekibimizle sizlere şirket kurulumu öncesi, sonrasında tam destek sunmaktayız. Ayrıca ev, dükkan, arsa kiralama satın alma işlemlerinizi de güvenilir ve en uygun fiyatlarla değerinde satın alma kiralama işlemlerini gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.

EN SON HABER

Karadağ AB girme sürecine yaklaştıkça şirket kurmak oturum çalışma izini almak zorlaşmaktadır. Her sene kurallar değişmekte işlemler zorlaşmaktadır, şirket kurup oturum çalışma izini almak istiyorsanız işlemlere bir an önce başlamanızı öneririz.

İletişim
Bizi Takip Edin