Biz Kimiz ?

Yurtdışında yaşamak veya oturum almak bizim uzun yıllar öncesinden beri hedefimizdi. Bunun için Hollanda, Almanya ve İsveç bize iş teklifi gelen oturum alabileceğimiz ülkelerdi doğma büyüme İzmir'li olarak sıcak ve deniz benim için olmazsa olmaz bu nedenlerden oraya gezilerimizde soğuk bizi bu ülkelerden vazgeçirdi,

Device

Balkanlar daha önce sık sık gittiğim ve çok beğendiğim bir coğrafya özellikle Hırvatistanı ve Karadağ'ı çok seviyorum ancak Hırvatistan'da oturum ve yaşamak için şartlar biraz daha zorlu bu yüzden Hırvatistan'a çok benzeyen küçük huzurlu ve geleceği parlak olan Karadağ'da oturum almaya karar verdik. Karadağın neredeyse bütün bölgelerinde zaman zaman yaşadık ve her yerini gezdik ve gezdikçe bu ülkenin doğasına aşık olduk.

Karadağ'a ilk geldiğimizde oturum almak için bizden 12000€ gibi uçuk fiyatlar istenince bende uygun olması açısından yerel bir firma ile çalıştım ancak başımıza gelmeyen kalmadı ve çok mağduriyet yaşadıkdaha sonra Türk bir firmaya gittik ama aynı sorunlar devam etti, sonra öğrendik ki pek çok kişi aynı sorunları yaşıyor oturum alamıyor yada çok uğraşıyor bu nedenlerden dolayı insanları uyarmak için YOUTUBE KANALIMIZ' da videolar çekmeye başladık.

Danışmanlık İşleri

Çektiğimiz videolar da insanları Karadağ hakkında bilgilendirirken doğru yönlendirmelerimiz sayesinde mağdur olmalarını önlüyorduk bir yerden sonra bize ulaşan insan sayısı çok fazlalaştı ve artık siz neden danışmanlık yapmıyorsunuz soruları gelmeye başladı. Zaten her gün gelen sorular ve yeni insanlarla tanışmamız neticesinde kendi işlerimizi yapamaz duruma gelmiştim danışmanlık fikri bana da hoş geldi ancak bunu burada en güvenilir firmalarla fiyat değişmeden insanların en uygun fiyata sorunsuz şirket açmasını sağlayarak yapmaya karar verdim.

%100 Güvenilir %100 En Uygun Fiyatlar

Şirket kuruluşlarında olabilen en uygun fiyat bizim için çok önemli, burayı gelen kişilerle genelde sürekli dostluğumuz arkadaşlığımız oluyor iş paslaşmalarımız oluyor aslında biz müşteri değil bir dost kazanıyoruz her zaman böyle baktık Yeni insanlar tanımayı güvenilir bizim gibi kafa dengi dostlar ile tanışmayı çok seviyoruz. Aynı zamanda ev kiralama, dükkan kiralama, ev satış, arsa satış, dükkan satış gibi emlak işlerini de alabileceğiniz en iyi fiyatlar ile gerçekleştiriyoruz.